25 Eylül 2010 Cumartesi

kimdir nedir?

Efendim ben de bir ademoğluyum.

Bilen bilir, tanıyan tanır. Pek bir gevezeyimdir –zaten blog yazmak için geveze olmak gerekir ve ben parantez içi ukalalıklarına bayılırım-.

Hergün dostlarıma birşeyler gönderir, paylaşırken, öyle kıyılarda köşelerde kalmasın, biriksin, şu milyonlarca blogun hergün yazıldığı internet aleminde benim de bir köşem olsun diye bu blogu açtım. Çekinmeyin siz de açın!

Malum deli olduğumdan blogumu da aklı başında sayamayız. Aklıma eser bir şiir koyarım, bir bağlantı paylaşırım, fotoğrafları çok severim, biryerlere gider oraları anlatırım, minimini bir kuşu söyleyebilirim, bazen Ney üflemeye çalışırım naçizhane, bazen fotoğraf çekmeye çalışırım. Sözün özü : denemeyi severim ve denediklerimi paylaşırım.

İki senedir Katar’da yaşarım. Çöldür, bildiğiniz çöl. Bir motorsikletim var. Bahsetmesem olmaz ismi Ali Rıza Bey ‘dir. Yeni tanıştık sayılır, iki ay kadar oldu. Başlarda –laf aramızda hala aradabir- huysuzluklar etse de artık iyi anlaşıyoruz. Gün batımına karşı bir yakışıklı fotoğrafını koyayım ilk yayınımda, gönlü olsun. Ne de olsa bu blogu beraber yazıyoruz sayılır.

Plakam 6206’dır. Cezalarımızı kontrol edebilirsiniz. Bir tanecik hız cezamız var. Ama olur o kadar demi ama…

Karakaplı defterim de var ona göre! Düşündüklerimi, çokça okuduklarımı yazarım. Bazen karakaplımdan çalar dostlarıma yollarım. Artık buraya da yazacağım –aman bi sevindirik oldum-

Birsürü birsürü şeyler yaparım, rahat durmam, annemin tabiriyle “deşenek” imdir. Televizyon izlemem, maçları, müsabakaları sevmem. Belgesel olursa haber verin, küserim –hem nasıl- . Filmlere bayılırdım eskiden, şimdi yine ittire kaktıra izliyorum. Onları da yazarım söz!

Bugün ilk gönderimi yazdım, muhtemelen kimsecikler okumayacağı için rahat rahat atıp tuttum. Artık takıntılı ve de sorumlu bir blog yazarı olarak, yazmak ve de yazmak niyetindeyim. Sevgiler, selamlar, teşekkürler efendim. Sağ olun var olun !

“Beni siz delirttiniz !”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder